law-balance-scale-justice-judicial-system-legal-8-28180

Податкові спори

Як реагувати на запит податкової про надання інформації та документів? Як діяти в разі призначення податкової перевірки? Як підготуватися та правильно провести податкову перевірку? Як оскаржити рішення податкової про донарахування податків?

Всі ці та багато інших питань постають перед сучасним власником бізнесу. Дуже часто вирішувати їх доводиться швидко і важливо зробити все правильно.

Пропоную Вам повну юридичну підтримку Вашого підприємства або індивідуальної підприємницької діяльності у взаємовідносинах з фіскальними органами.

Підготовка відповідей на запити податкової, оформлення недопуску до перевірки та подальше оскарження наказу про її призначення, супроводження перевірок, підготовка заперечень на акт про результати перевірки, оскарження податкових повідомлень-рішень в адміністративному та судовому порядку та інші питання.

Окремою болючою темою сьогодення є блокування податкових накладних підприємства, а також потрапляння підприємства до числа «ризикових» (відповідно до п. 8 Критеріїв ризиковості платника податку на додану вартість). В більшості випадків, нажаль, вирішення цих проблем можливо лише в судовому порядку.

Переконаний, що у відносинах з податківцями слід завжди діяти впевнено та рішуче відстоювати свої законні інтереси. Така поведінка платника податків змусить державних службовців належним чином виконувати свої обов’язки та формує коректне ставлення до Вас з боку податківців.

law-balance-scale-justice-judicial-system-legal-8-28180

Господарські спори

Вирішувати конфліктні ситуації з контрагентами рано чи пізно доводиться кожному власнику бізнесу. Суперечки під час укладення, зміни або розірвання господарських договорів, неналежне виконання договірних зобов’язань, порушення інтелектуальних прав, корпоративні конфлікти – ось далеко не повний перелік підстав для виникнення господарського спору.

У разі виникнення конфліктної ситуації між суб’єктами господарювання, перш за все слід здійснити правову оцінку обставин, дослідити наявні документи та визначити судову перспективу.

В деяких випадках буде доцільним, а інколи обов’язковим, якщо це передбачено договором, здійснити заходи досудового врегулювання суперечки – скласти та направити контрагенту претензію або лист-вимогу.

Якщо в досудовому порядку спір вирішити не вдається – єдиним можливим засобом захисту власних інтересів стане звернення до відповідного господарського суду з позовною заявою.

Позитивний результат залежить від правильно сформованої правової позиції, якісно та повно підготовленої доказової бази, вірних та своєчасних дій в ході судового розгляду справи, здатності сторони процесу переконливо та аргументовано викладати свою позицію.

Починаючи з 2006 року надаю правову допомогу підприємствам та індивідуальним підприємцям з вирішення господарських спорів, здійснюю представництво в суді та на стадії виконання судових рішень. Набутий досвід дозволяє мені знаходити вірні рішення навіть у самих нестандартних та складних ситуаціях.

law-balance-scale-justice-judicial-system-legal-8-28180

Кримінальні справи

Допит, обшук, пред’явлення речей до впізнання, слідчий експеримент та інші слідчі дії потребують обов’язкової участі адвоката. Не слід нехтувати своїм правом на правову допомогу. Адвокат виявить і задокументує помилки та процесуальні порушення слідчого, унеможливить незаконний тиск з боку слідства, сформує підґрунтя для визнання незаконно отриманих доказів недопустимими.

Якщо Ви є потерпілою особою – слід також звернутися до адвоката за правовою допомогою. Кримінальний процесуальний кодекс України надає потерпілому та його представнику можливість контролювати хід кримінального провадження, активно приймати участь у розслідуванні, давати пояснення та показання, отримувати та подавати слідчому докази, оскаржувати дії та бездіяльність слідства.

Якщо слідчий викликає на допит в якості свідка – підсильте свої позиції звернувшись до адвоката. Ретельна підготовка до проведення допиту разом із адвокатом чи обґрунтована відмова від свідчень на підставі статті 63 Конституції України? Лише після вивчення конкретної ситуації та її оцінки адвокатом можна знайти відповідь на дане питання.

Пропоную Вам повну юридичну підтримку в кримінальному процесі, як на етапі досудового слідства так і в суді. Перевага інтересів клієнта та суворе дотримання етичних норм з мого боку гарантує, що визначена спільно з Вами стратегія захисту буде реалізована.

law-balance-scale-justice-judicial-system-legal-8-28180

Земельні спори

Дуже частими причинами виникнення спорів в сфері земельних відносин є невиконання чи неналежне виконання зобов’язань стороною за договорами оренди землі, недосягнення згоди та недодержання вимог земельного законодавства під час укладення договорів.

Можливими способами захисту порушених прав будуть: стягнення орендної плати за користування земельною ділянкою; звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки та стягнення заподіяної шкоди; усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою; розірвання договору оренди земельної ділянки/внесення змін до договору оренди землі; зобов’язання вчинити певні дії; повернення земельної ділянки тощо.

Окремої уваги заслуговує питання безпеки ведення сільськогосподарського виробництва. Подвійна державна реєстрація права оренди земельних ділянок, незаконний продаж арештованого в межах сфабрикованого кримінального провадження урожаю або навіть його відкрите захоплення, привласнення бізнесу одним із власників підприємства через корпоративний конфлікт та недосконалість внутрішніх документів підприємства – далеко не повний список можливих варіантів аграрного рейдерства.

Як не допустити подібних випадків? Перш за все власнику потрібно побудувати захисні механізми підприємства, завжди ретельно оформлювати корпоративні документи та різного роду угоди. Рейдерські атаки спрямовані на найслабших гравців ринку, адже в багатьох з них не завжди все гаразд з документацією. Для зменшення потенційної ймовірності захоплення, рекомендую максимально посилити свої позиції юридично, провести правовий аудит підприємства та привести всі документи у відповідність до чинного законодавства.​

law-balance-scale-justice-judicial-system-legal-8-28180

Сімейні спори

Спори, що виникають в сфері сімейних відносин, як на мене, є найбільш делікатною категорією судових справ. Дуже часто емоційне забарвлення цих конфліктів заважає сторонам вирішувати їх самостійно. Якщо зберігається можливість вирішити ситуацію мирним шляхом та уникнути судового процесу – раджу обов’язково таку можливість використати. В такому випадку роль адвоката полягатиме в належному правовому супроводі процесу «мирного врегулювання». Порада адвоката стане в нагоді під час оформлення договорів між подружжям про поділ спільного майна, сплату аліментів, участь у вихованні та утриманні дитини.

Нажаль, дуже часто майданчиком для вирішення сімейних конфліктів стає суд. Відповідно до сімейного законодавства суди вирішують такі спори: розірвання шлюбу; стягнення аліментів та зміна їх розміру; поділ майна, що є об’єктом спільної сумісної власності подружжя; визначення місця проживання дитини; спори щодо участі батьків у вихованні дитини; позбавлення батьківських прав та поновлення батьківських прав тощо.

В реаліях сьогодення актуальним постає питання як розлучитися перебуваючи за кордоном. На ділі повертатися для цього в Україну не потрібно, адже розірвати шлюб перебуваючи за кордоном можливо як у випадку взаємної згоди подружжя на припинення шлюбних відносин, так і без згоди одного з партнерів. Якщо і дружина і чоловік перебувають за кордоном і не мають спільних неповнолітніх дітей, вони можуть звернутися до консульства України і консул зареєструє факт розірвання шлюбу. У випадку коли один з подружжя знаходиться в Україні, а інший за кордоном – розірвання шлюбу можливо через суд.

Завдяки режиму відеоконференції вся процедура відбувається дістанційно. Для того щоб не повертатися в Україну та не приймати участь у судових засіданнях варто звернутися до адвоката.

 

law-balance-scale-justice-judicial-system-legal-8-28180

Спадкові спори

Іноді процедура оформлення спадщини ускладнюється недоліками правовстановлюючих документів на майно, помилками в офіційних документах як спадкодавця, так і спадкоємців, виправити які можливо лише в судовому порядку. Часто виникають спори між спадкоємцями щодо розподілу спадщини, доводиться вирішувати питання поновлення строків вступу у спадщину, навіть бувають ситуації, коли захищаючи свої права на спадщину доводиться протистояти шахраям, які намагаються заволодіти спадком на підставі підроблених документів.

Зверніться до адвоката для уникнення помилок в питаннях оформлення спадщини та під час судового розгляду справ про визнання права власності на спадщину, визнання недійсним заповіту, розірвання договору довічного утримання, встановлення факту родинних відносин тощо.

law-balance-scale-justice-judicial-system-legal-8-28180

Відшкодування матеріальної і моральної шкоди

Кожна особа має право на відшкодування матеріальної та моральної шкоди але для цього слід довести неправомірність поведінки особи; наявність шкоди; причинний зв’язок між протиправною поведінкою та шкодою та вину завдавача шкоди.

Розмір грошового відшкодування моральної шкоди визначається залежно від характеру правопорушення, глибини фізичних та душевних страждань, погіршення здібностей потерпілого або позбавлення його можливості їх реалізації, ступеня вини особи, яка завдала моральної шкоди, якщо вина є підставою для відшкодування, а також з урахуванням інших обставин, які мають істотне значення.

Зокрема, враховуються стан здоров’я потерпілого, тяжкість вимушених змін у його життєвих і виробничих стосунках, ступінь зниження престижу, ділової репутації, час та зусилля, необхідні для відновлення попереднього стану.

Стягнути компенсацію з винуватця дорожньо-транспортної пригоди, відшкодувати витрати на лікування травми, отриманої внаслідок падіння на льоду, стягнути кошти на проведення відновлювального ремонту квартири, що постраждала внаслідок залиття, та в інших випадках можливо через суд.

Зверніться до адвоката для забезпечення відповідної доказової бази та якісного захисту Ваших інтересів в судовому процесі.

law-balance-scale-justice-judicial-system-legal-8-28180

Комплексний юридичний супровід бізнесу

Дана пропозиція включає наступні послуги:

– державна реєстрація нового бізнесу (реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців), внесення змін до відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі, приведення статуту у відповідність до вимог діючого законодавства тощо;

– правовий аудит існуючого бізнесу, що включає в себе: аналіз і вивчення історії створення компанії; правової чистоти операцій з корпоративними правами; структури управління; підстав виникнення прав власності на основні засоби та об’єкти інтелектуальної власності; структури дебіторської та кредиторської заборгованості; оцінку ризиків притягнення до кримінальної відповідальності посадових осіб компанії;

– оформлення дозвільних документів;

– захист інтересів підприємства від протиправних дій контролюючих та правоохоронних органів;

– юридична експертиза договорів та зовнішньоекономічних угод, представництво інтересів замовника в переговорах з контрагентами;

– юридична експертиза проектів наказів, інструкцій, положень, стандартів та інших локальних нормативних актів підприємства;

– швидка ліквідація ТОВ та ПП.

Забезпечу повну юридичну підтримку Вашого бізнесу на постійній основі. Дана послуга може надаватися як дистанційно, так і безпосередньо на території замовника у вигляді часткової зайнятості адвоката.